Untitled Document
mekanlarınızın dekoratif mimarı
bizi facebook'ta bulun
Bizi Takip Edin
bize ulaşın 0507 312 81 33
Untitled Document
hizmetlerimiz
referanslarımız
iş başvurusu
bize ulaşın 0507 312 81 33
 
 
 
 

Adana Kartonpiyer tamir, tadilat, dekorasyon topluluğu, çalışanlarıyla birlikte, müşterilerinin tatminini sağlayarak sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlar. Bu suretle, müşterileri, için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler.  

Hedef ve İlkeleri : Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.Kalitede, hizmette, sunulan yatırım seçeneklerinde en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir.

En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar.

En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü şirketimize  çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkan tanımak ve işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak, Şirketimizin  devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.Amacımız, sürekli gelişmek için kaynak yaratmaktır.Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak düsturumuzdur.

Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir.

 
Untitled Document
ADANA KARTONPİYER HİZMETLERİ
Tel:0.322 429 36 36 Gsm: 0532 234 50 59 Adres: Yeşiloba Mah. Metal Sanayii Sitesi 17. Blok No:24 Seyhan / ADANA
Bu site, DoelNet® Web Tasarım Tarafından Yapılmıştır.